Британія пом’якшила санкції проти Росії


Заради того, щоб спільна програма Європейського космічного агентства та Роскосмосу з дослідження Марса ExoMars йшла так, як заплановано, місяць тому Британія частково пом’якшила санкції проти країни-окупанта РФ.

Про це повідомляє Liga.net з посиланням на документ на сайті уряду Великобританії.

«Британська влада внесла поправку до закону про експортний контроль: завдяки їй тепер можна поставити в Росію паливо для «деяких космічних апаратів». Ці поставки будуть суворо проконтрольовані, уточнюється в документі», – йдеться в повідомленні.

Там не вказано, на який період розраховане виключення з санкцій, який обсяг палива можна поставити, та деякі інші моменти. Мабуть, це регулюється стороннім документом. «Санкції проти РФ, які прийняті в Британії, забороняють поставляти туди гідразин, несиметричний диметилгідразин і метилгідразин для потреб ракетно-космічної галузі. Порушникові загрожує кримінальне переслідування», – підкреслює видання.

Саме до цієї статті були внесені правки, що дозволяють ввозити в РФ «певні речовини для використання у визначених пускових установках, для запуску або заправки певних супутників або для проведення певних тестів і польотів за місії ExoMars 2020».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/brytaniia-pomiakshyla-sanktsiyi-proty-rosiyi-/” Об этом сообщает govoritkiev.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя