До держбюджету конфіскують понад 130 тис. грн, що були незаконно внесені до виборчого фонду Наливайченка, - НАЗК


Суд постановив стягнути штраф із внескодавця на користь держави, а також конфіскувати суму внеску у розмірі 137,5 тис. грн

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції. Об этом сообщает dusia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вінницький міський суд Вінницької області своєю постановою визнав винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212-15 КУпАП, фізичну особу, яка добровільно внесла до виборчого фонду кандидата у президенти України Наливайченка з порушенням встановленого законом порядку надання внеску 137,5 тис.₴

НАЗК проаналізувало фінансовий звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата на пост президента України Валентина Наливайченка.

"Суд постановив застосувати до внескодавця стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1190 грн на користь держави з конфіскацією суми внеску у розмірі 137,5 тис. грн", — зазначили в НАЗК.

Протокол про адміністративне правопорушення був складений уповноваженою особою Національного агентства та направлений до суду разом з матеріалами, що підтверджують порушення встановленого законом порядку надання фінансової (матеріальної) підтримки для здійснення передвиборної агітації, в даному випадку наявність податкового боргу на момент здійснення внеску.

Відповідно до частини 3 статті 43 ЗУ "Про вибори президента України", забороняється здійснювати добровільні внески до виборчого фонду кандидата на пост президента України особам, які відповідно до ЗУ "Про політичні партії в Україні" не мають права здійснювати внески на підтримку партій. Згідно з положенням пункту 8 частини 1 статті 15 зазначеного закону, не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій фізичними та юридичними особами, які мають непогашений податковий борг.

За результатами аналізу фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів кандидатів на пост президента України Національне агентство склало і направило до суду 155 протоколів про адміністративне правопорушення.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/do_derzhbyudzhetu_konfiskuyut_ponad_130_tys_grn_scho_buly_nezakonno_vneseni_do_vyborchogo_fondu_nalyvaychenka_nazk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя